ikona Google firma
ikona dostępu do konta firmy Jarek Michalak budowa i pozycjonowanie stron na pinterest

kontakt@jarek-michalak.pl

ikona poczty
ikona telefonu
ikona dostępu do konta firmy Jarek Michalak budowa i pozycjonowanie stron na tik toku
ikona dostępu do konta firmy Jarek Michalak budowa i pozycjonowanie stron na instagramie
ikona dostępu do konta firmy Jarek Michalak budowa i pozycjonowanie stron na facebooku
ikona dostępu do konta firmy Jarek Michalak budowa i pozycjonowanie stron na youtubie
Jarek Michalak - logo firmy

Cennik: pozycjonowanie stron internetowych.

Wiem, że oczekujesz konkretnej oferty. Mimo wielu lat doświadczenia ciężko mi będzie dopracować sztywny cennik. Każda firma jest inna. Sprzedaje inne usługi i produkty. Każda z firm znajduje się w innym regionie i ma inną konkurencję w internecie. Każda z tych konkurencji w inny sposób działa w zakresie pozycjonowania stron. Im większy zasięg planujesz tym robi się jeszcze trudniej. 

Pozycjonowanie regionalne lub na całą Polskę może zająć od trzech miesięcy nawet do dwóch lat. Przez ten czas, jeżeli nic nie wykonuję na Twojej stronie to wciąż ją monitoruję. Najwięcej pracy jest w pierwszych miesiącach.

WYSTAWIAM FAKTURY VAT.

Pierwszy miesiąc.

Wszystko zależy od Twojej strony i ile jest poprawek do zrobienia na niej. 90% klientów, którzy przychodzą do mnie mają błędnie wykonane strony pod katem pozycjonowania. Do najczęstszych należą:
 

- zła struktura znaczników H1-H4

- błędne opisy meta description

- brak tekstów pozycjonujących

- złe dobranie fraz kluczowych

 

Jeżeli jest to prosta strona z kilkoma podstronami np.: strona główna, o nas, galeria, oferta, kontakt to koszt przebudowy takiej strony pod kątem pozycjonowania strony takiej strony powinien się zamknąć w kwocie 1000-3000 zł + 23%VAT (czyli od 13 do 40 godzin). Na wszystko dostaniesz rozliczenie, na bieżąco będę Cię informował czym danego dnia się zajmuję.

 

Po wprowadzeniu zmian, odczekamy około 30 dni.

Kolejne miesiące.

Po wprowadzeniu zmian i przebudowie strony odczekamy około 30 dni. W międzyczasie, wprowadzę jeszcze kilka poprawek na stronie. Jest to czas, który możemy poświęcić na pozycjonowanie wizytówki Twojej firmy. Z reguły jeżeli strona internetowa jest źle pozycjonowana, to samo dotyczy wizytówki. Przy czym wizytówka Google przyniesie najszybszy efekt. Koszt pozycjonowania wizytówki to 75 zł za godzinę. Wprowadzenie zmian na wizytówce to około 3-5 godzin pracy.

 

W kolejnych miesiącach monitorujemy pozycjonowanie strony i reagujemy wedle tego co będzie się działo. Będę sugerował co musimy dalej zrobić. Ty sam zdecydujesz ile godzin mam pracować nad Twoją stroną. Poświęcenie jej nawet godziny lub dwóch miesięcznie przyniesie na pewno lepsze korzyści niż nie robienie niczego. 

 

Zasada jest prosta. Więcej godzin pracy nad Twoją stroną i jej pozycjonowaniem to szybszy efekt. Mniej godzin pracy to efekt uzyskiwany wolniej, ale też jest to korzyść dla Twojej strony i Ciebie. 

Co masz zrobić, gdy Twój budżet na pozycjonowanie jest dużo niższy?

Jeżeli Twoja działalność jest związana z internetem, klienci wyszukują Cię w Google to moim zdaniem jako eksperta warto jest robić nawet mniejsze kroki w każdym miesiącu. Moja stawka godzinowa to 75 zł + 23%VAT w zależności od projektu. Warto w każdym miesiącu poświęcić chociaż dwie godziny Twojej stronie internetowej. Efekty będą widoczne trochę później, ale będą one faktem.

ZADZWOŃ: 500 381 888

NAPISZ DO MNIE

korzystając z poniższego formularza:

Twój e-mail:

Treść zapytania:

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

DODAJ OPNIĘ O MNIE NA

G O O G L E

Nazwa firmy: Jarosław Michalak

Adres: Tarnowskiego 40/3,
99-300 Kutno

NIP: 7752009183

REGON: 100167820

Nr. konta bankowego ING: 
86 1050 1461 1000 0092 2611 6227
Email: kontakt@jarek-michalak.pl

Tel. 500-381-888

Wpis do CDEiG: zobacz

Jarek Michalak

Od wielu lat zajmuję się: budową stron internetowych, pozycjonowaniem stron internetowych SEO, prowadzeniem kampanii Google Ads, projektowaniem plakatów. Swoje usługi oferuję średnim i małym firmom.

DANE FIRMY: