ikona Google firma
ikona dostępu do konta firmy Jarek Michalak budowa i pozycjonowanie stron na pinterest

kontakt@jarek-michalak.pl

ikona poczty
ikona telefonu
ikona dostępu do konta firmy Jarek Michalak budowa i pozycjonowanie stron na tik toku
ikona dostępu do konta firmy Jarek Michalak budowa i pozycjonowanie stron na instagramie
ikona dostępu do konta firmy Jarek Michalak budowa i pozycjonowanie stron na facebooku
ikona dostępu do konta firmy Jarek Michalak budowa i pozycjonowanie stron na youtubie
Jarek Michalak - logo firmy

Wiele firm spoza gminy Krośniewice wysłuchuje swoich Klientów, a następnie robi „po swojemu”. W takich wypadkach często dochodzi do przerwania projektu, szukania kogoś, kto dokończy stronę już rozpoczętą (nie lubimy takich sytuacji), a w skrajnych przypadkach dochodzi do sporu sądowego między agencją i zleceniodawcą. U nas nie ma takiej możliwości, bo po pierwsze poważnie podchodzimy do każdego projektu, a po drugie nie wiążemy Klienta żadnymi długofalowymi umowami. Oznacza to, że możesz zrezygnować z naszych usługi i nie będziemy z tego tytułu rościć żadnych dodatkowych płatności. Swoją pracę, zarówno wewnątrz zespołu, jak i w stosunku do Klientów opieramy na pełnym zaufaniu. Wierzymy, że nasze podejście do projektów szybko wskaże, że jesteśmy profesjonalistami, dla których zadowolenie kontrahentów jest na pierwszym miejscu. 

Moja uczciwość w tworzeniu stron internetowych względem klientów z Krośniewic i gminy Krośniewice.

Tworzenie stron internetowych w Krośniewicach.

Zajmuję się tworzeniem stron internetowych dla firm z  Krośniewic. Moje strony są skuteczne. Buduję strony internetowe od ponad 20 lat.

Początek tworzenia strony internetowej.

Zanim przystąpimy do prac, musimy ustalić, jaka będzie struktura Twojej strony internetowej. Jakie podstrony powinny się na niej znaleźć? Domyślnie sugeruję stronę główną, o nas, ofertę, galerię i kontakt. Jeśli chcesz, mogę również zasugerować dodatkowe działy. Ważnym elementem jest również szata graficzna strony. Kto będzie dostarczać tekst i zdjęcia? Czy oczekujesz tylko tworzenia strony internetowej czy również jej pozycjonowania? Na samym końcu określimy termin oddania do użytku oraz cenę wykonanej strony.

ZOBACZ CENĘ / KOSZT TWORZENIA STRONY INTERNETOWEJ

Strony internetowe - tworzenie poprzez projektowanie.

 

Często spotykam się w mojej codziennej pracy z Klientami, którzy nie mają żadnego pomysłu na swoją firmę w Internecie. To dla mnie idealna okazja, aby wykorzystać moje kompetencje i pomóc im osiągnąć ich cele. Oferuję kompleksową obsługę w Krośniewicach, w tym tworzenie stron internetowych, pozycjonowanie i przygotowanie kampanii reklamowych online. Jestem zadowolony z możliwości, które daje mi ta praca, ponieważ mogę wykazać swoje umiejętności i w pełni zaspokoić potrzeby Klienta.

Jestem specjalistą i tworzę strony internetowe dla firm z Krośniewic.

Jako doświadczony specjalista w tworzeniu stron internetowych dla firm z Krośniewic, zawsze staram się zapewnić Klientom wyjątkowy i unikalny projekt. Dokładnie planuję moje działania, angażuję się w kontakt z Klientami i wykorzystuję najnowsze technologie, aby tworzyć strony internetowe, które spełniają wysokie wymagania. Jestem na bieżąco z nowymi trendami i umiejętnościami, dzięki czemu mogę zaspokoić potrzeby Klientów z Kutna, Żychlina, Krośniewic i innych gmin powiatu kutnowskiego. Każdy nowy projekt jest dla mnie wyzwaniem, dzięki któremu rośnie liczba moich zadowolonych Klientów, którzy wdrożyli swoje zarabiające strony internetowe.

ZADZWOŃ: 500 381 888 << KLIKNIJ

NAPISZ DO MNIE

korzystając z poniższego formularza:

Twój e-mail:

Treść zapytania:

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

DODAJ OPNIĘ O MNIE NA

G O O G L E

Nazwa firmy: Jarosław Michalak

Adres: Tarnowskiego 40/3,
99-300 Kutno

NIP: 7752009183

REGON: 100167820

Nr. konta bankowego ING: 
86 1050 1461 1000 0092 2611 6227
Email: kontakt@jarek-michalak.pl

Tel. 500-381-888

Wpis do CDEiG: zobacz

Jarek Michalak

Od wielu lat zajmuję się: budową stron internetowych, pozycjonowaniem stron internetowych SEO, prowadzeniem kampanii Google Ads, projektowaniem plakatów. Swoje usługi oferuję średnim i małym firmom.

DANE FIRMY: