Jarek Michalak. Prowadzę jednoosobową działalność w zakresie projektowania i pozycjonowania stron internetowych. Zapoznaj się z moją ofertą. Ponad 20 lat doświadczenia.

ikona Google firma
ikona dostępu do konta firmy Jarek Michalak budowa i pozycjonowanie stron na pinterest

Kutno, ul. Tarnowskiego 40

kontakt@jarek-michalak.pl

ikona poczty
ikona telefonu
ikona dostępu do konta firmy Jarek Michalak budowa i pozycjonowanie stron na tik toku
ikona dostępu do konta firmy Jarek Michalak budowa i pozycjonowanie stron na instagramie
ikona dostępu do konta firmy Jarek Michalak budowa i pozycjonowanie stron na facebooku
ikona dostępu do konta firmy Jarek Michalak budowa i pozycjonowanie stron na youtubie

Nieuczciwość agencji SEO.

14 kwietnia 2023

Obserwuję rynek polski w zakresie pozycjonowania stron od kilku ładnych lat. Słyszę róże rzeczy o agencjach działających w naszym kraju. I mogę powiedzieć jedno. Kiedyś Polaków terroryzowali "banksterzy". Teraz są to "pozycjonerzy". Niebywałe jak bardzo zepsuty jest ten rynek w naszym kraju. Większość agencji marketingowych to czyste zło i wyzysk. Nie ma się czemu dziwić. W większości zatrudniają słabo opłacanych specjalistów. Umowy są pisane w sposób usidlający klienta. 

 

Agencje marketingowe czy freelancerzy?

 

Byłem kiedyś pracownikiem agencji. Widziałem, co tam się dzieje. Nieuczciwość na każdym kroku. Może miałem pecha. Może w innych firmach jest wspaniale. Pracownicy są zadowoleni z wypłat, klient jest szanowany. Jakiś czas temu postanowiłem zerwać z tym złem i przejść na swoje. Sam sobie teraz decyduje o podejściu do relacji biznesowych. Pracuję na własne nazwisko, które nie jest dla mnie szmatą do podłogi. Agencja, gdy już nabroi na rynku, zawsze może zmienić nazwę. Przeszeregować pracowników. Zupełnie jak w sejmie.

 

Freelancerzy tacy jak ja, pracujący na własne nazwisko choćby nie chcieli, to muszą być uczciwi. Inne podejście zemści się prędzej czy później. Moi klienci to w 95% osoby z polecenia. Połowa z tych klientów to firmy świadome w zakresie SEO. Niestety świadome dzięki przykrym praktykom agencji. Nam freelancerom ciężko jest się przebić przez reklamę dużych agencji. Tak już chyba zostanie. Jeżeli czytasz ten tekst, zapamiętaj jedno. Jeżeli prowadzisz małą lub średnią firmę, wybieraj zawsze freelancera. Nie muszę to być ja. Sprawdź jego wyniki. Obdzwoń jego klientów.

Kutno ul. Narutowicza
Imię
Nazwisko
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wielokrotny wybór
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu kontaktowania się ze mną.
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Masz pytania? Potrzebujesz wyceny? Chciałbyś nawiązać współpracę/ Możesz do nas zadzwonić lub skorzystać z poniższego formularza kontaktowego. Opiszemy najszybciej jak to będzie możliwe.

DODAJ OPNIĘ O MNIE NA

G O O G L E

Nazwa firmy: Jarosław Michalak

Adres: Tarnowskiego 40/3,
99-300 Kutno

NIP: 7752009183

REGON: 100167820

Nr. konta bankowego ING: 
86 1050 1461 1000 0092 2611 6227
Email: kontakt@jarek-michalak.pl

Tel. 500-381-888

Wpis do CDEiG: zobacz

FORMULARZ KONTAKTOWY:

POZOSTAŁE:

MENU STRONY:

DANE FIRMY: