ikona Google firma
ikona dostępu do konta firmy Jarek Michalak budowa i pozycjonowanie stron na pinterest

kontakt@jarek-michalak.pl

ikona poczty
ikona telefonu
ikona dostępu do konta firmy Jarek Michalak budowa i pozycjonowanie stron na tik toku
ikona dostępu do konta firmy Jarek Michalak budowa i pozycjonowanie stron na instagramie
ikona dostępu do konta firmy Jarek Michalak budowa i pozycjonowanie stron na facebooku
ikona dostępu do konta firmy Jarek Michalak budowa i pozycjonowanie stron na youtubie
Jarek Michalak - logo firmy

O mnie.

Na imię mam Jarek i mam 44 lata. Uwielbiam łowić ryby, jeździć na motocyklu, opychać się jedzeniem z grilla i pić zimne piwo. Mieszkam w Kutnie i kocham swoje miasto. W wolnym czasie czytam książki związane z moimi zainteresowaniami. Przez to właśnie jestem częstym bywalcem kutnowskiego Empiku. Całkiem niedawno podjąłem decyzję o przejściu na swoją działalność. Przyszedł czas budowania własnej marki, w oparciu o zdrowe i uczciwe relacje z klientami.

Wstęp.

Tak. Jestem właśnie tym szczęściarzem. Jednym z "tych" nielicznych. Zawodowo od niedawna stałem się freelancerem i teraz naprawę kocham swoją pracę. Dlaczego? Jestem uczciwym człowiekiem w biznesie. Daję serce na dłoni. Uwielbiam rozmawiać z ludźmi i zwyczajnie im pomagać. Jestem również absolutnie uzależniony od dobrych wyników. Cieszy mnie uśmiechnięta twarz zadowolonego klienta. Za każdym razem jest osobistym sukcesem, który firmuję moim nazwiskiem.  Na pierwszym miejscu absolutnie stawiam na uczciwość i spokój w relacjach biznesowych. Może to moje naiwne przekonanie, ale uważam, że tak właśnie trzeba. Musimy działać, w spokoju i nieustannie przybliżać się do wyznaczonego celu. 

Moja kariera i jak zdobywałem doświadczenie.

Projektowanie grafiki.

Możliwe, że każdy grafik zaczynał od programu Paint w Windowsie. Ja też. To był Windows 98. Pierwsze proste grafiki rysowałem na tym programie w 1998 roku. Kolejnym programem był ówczesny odpowiednik dzisiejszego Photoshopa. Był to program o nazwie: Jasc Paint Shop, który dał mi podstawy pracy z warstwami. Dalej przesiadłem się już na dwa inne programy. Photoshopa i Corela. Pracuję na nich do dzisiaj, projektując wciąż wszelkiego rodzaju grafiki do internetu i dla drukarni. 

Budowa stron internetowych .

Pierwszą stronę internetową wykonałem w 2001 roku dla kutnowskiego klubu motocyklowego. Strony na początku lat dwutysięcznych były oparte na prostym języku kodowania nazywanym: HTML. W kolejnych latach, strony internetowe firm budowałem z użyciem systemów zarządzania treścią. Mogę tu wymienić: Mambo, Joomla i na końcu Wordpress. Ten ostatni system jest popularny do dzisiaj. Wiele stron opiera swoje działanie właśnie na tym rozwiązaniu. Przez lata stworzyłem około setki stron w postaci: prostych wizytówek, obszerniejszych stron i sklepów internetowych. Dziś wszystkie strony internetowe buduję na podstawie systemu zarządzania treścią Webwave. Mam w swoim życiu wielu przyjaciół i osób życzliwych mojej osobie. Część z nich to moi klienci. To chyba najlepsza rekomendacja.

Pozycjonowanie stron, czyli SEO.

Pozycjonowaniem stron zajmuję się od 6 lat. Jest to jedna z moich ulubionych czynności. Jestem uzależniony od dobrych wyników. Sam proces pozycjonowania jest trudnym i pracochłonnym procesem. Jednak dobrze wykonany przynosi z czasem wspaniałe korzyści dla moich klientów. O samym pozycjonowaniu możesz poczytać w osobnym dziale, pt. pozycjonowanie stron internetowych. W dziedzinie pozycjonowania SEO  jestem samoukiem. Przez lata zdobywałem swoją wiedzę poprzez oglądanie i czytanie wszystkiego, co było dostępne w internecie. Regularnie odwiedzam księgarnię w moim mieście oraz te dostępne online i kupuję wszystkie tytuły związane z tym zagadnieniem. Prowadziłem i prowadzę nadal własne doświadczenia. Odkrywam w ten sposób tajemnice Googla, o których nie wiedzą inni. Ich wyniki skrzętnie notuję. Najlepsze z nich wprowadzam w życie na stronach internetowych, którymi się opiekuję. 

Reklamy w google ADS i moje początki.

Początki pracy z kampaniami Google Ads były naprawdę trudne. Przeszedłem przyśpieszony kurs na "żywym organiźmie". Dziś mogę powiedzieć, że miałem szczęście trafić na właściciela dużej firmy produkcyjnej, który zaufał mi i mojej szczerej chęci pomocy. Byłem tam zatrudniony przez około rok i moim zadaniem było usprawnienie działania sieci sklepów internetowych oraz tworzenie kolejnych platform sprzedażowych. Procesy ten miał polegać na rozbudowie i przebudowie stron sklepów pod kątem pozycjonowania.

Z czasem okazało się, że z firmy bez ostrzeżenia odeszła osoba zajmująca się Google Adsami. Właściciel zapytał mnie, czy mogę się nimi zająć. Wiedział, że nigdy nie miałem z tym do czynienia. Na początek dostałem skromny budżet 4 tyś zł na miesiąc. Podszedłem bardzo ambitnie do tego zadania. Rzuciłem się w wir internetu, siedząc często do późnych godzin nocnych. Przez pierwszy miesiąc nic nie sprzedałem. Absolutne zero. Wyobraźcie sobie, jaką to było męką dla człowieka uzależnionego od dobrych wyników. Wtedy nauczyłem się, czym jest statystyka i analityka. Zrozumiałem, że w tej dziedzinie niczego się nie robi "na głowę" lub "na czuja". Pamiętam, jaka ogarnęła mnie radość, gdy dokonałem pierwszej sprzedaży, nazywanej w języku specjalistów: konwersją. Przez kolejne miesiące osiągałem coraz lepsze wyniki, ucząc się i rozwijając swoją wiedzę niemal każdego dnia. Nieustannie walczyłem. Po ośmiu miesiącach i przepaleniu budżetu w wysokości około 40 tyś złotych doszedłem do zadowalających wyników. Prowadzę tę firmę pod kątem pozycjonowania stronkampanii Google Ads do tej pory. Koszt reklamy utrzymuje się między 10% a 20% względem sprzedaży. Cały czas prowadzę kampanie reklamowe związane ze sprzedażą produktów czy usług. Miałem okazję pracować przez dłuższy czas dla największej firmy w Polsce zajmującej się sprzedażą RTV AGD w Polsce. Pracowałem tam z najlepszymi specjalistami w Polsce i był to czas bezcennego doświadczenia. Wpłynęło to na moje dalsze postrzeganie kampanii reklamowych Google. Myślę, że w Polsce, nie można osiągnąć wyższego szczytu możliwości, niż praca w tamtej firmie. Prawdą jest, że większość rzeczy, których tam doznałem, i których się nauczyłem, nie za wiele ma wspólnego z małym i średnim biznesem. Nie mniej było to cenne przeżycie, które ukształtowało mnie w mojej dalszej karierze freelancera. Pokazało jak niesamowicie potężnym i sprawczym narzędziem, jest Google Ads w ręku specjalistów.

Kim jestem teraz.

Mam dziś 45 lat. Właśnie rzuciłem pracę na etacie i postanowiłem budować własną markę. Życie dało mi wiele cennych lekcji. Potwierdza się teza, że w każdym z nas jest historia na przynajmniej jedną dobrą książkę. Sukcesy i porażki kształtują nas każdego dnia. Wierzę, że nawet porażka może być moim sukcesem, jeżeli wyciągnę odpowiednie z tego wnioski. 


Dziś wiem, że najważniejsze rzeczy w życiu to rodzina, zdrowie i spokój ducha. Wykonuję dziś pracę, którą kocham. Uwielbiam pomagać ludziom, tym bardziej, że mogę z tej pasji utrzymać swoją rodzinę. Nie chce być hipokrytą. Tak. Pieniądze też są bardzo ważne. Muszę je zarabiać jak każdy. Jednak chcę to robić uczciwie. Ty też musisz zarabiać. Gdy staniesz się moim klientem pomożemy sobie nawzajem. Stworzymy symbiozę. Ważne, by robić to w sposób zrównoważony i przyjazny. Pomóżmy sobie nawzajem.  

Mniej problemów, więcej w portfelu.

Powyższa dewiza życiowa dotyczy nas obojga. Zajmę się rozwinięciem Twojej firmy w internecie. Twoje problemy w tym zakresie staną się moją przyjemnością, a dla Ciebie ULGĄ . Wiem jak rozwiązać Twoje kłopoty - MNIEJ PROBLEMÓW dla Ciebie. Wprowadzając moje rozwiązania sprawię, że klienci lokalni lub z całej Polski dowiedzą się o Twoich usługach lub produktach. Większy ruch na stronie to WIĘCEJ W PORTFELU. Ja nie tylko zwiększę ruch osób odwiedzających Twoją stronę. Zrobię coś znacznie ważniejszego. Nie będą to osoby przypadkowe podbijające tylko statystyki strony. Będą to właściwie osoby zainteresowane Twoją ofertą.

Podsumowanie.

Trochę już wiesz o mnie. Pozostaje mi się pochwalić tylko referencjami uzyskanymi z od zadowolonych klientów. Zobacz je TUTAJ. Możesz się skontaktować ze mną dzwoniąc na numer telefonu 500 381 888. Możesz również skorzystać z formularza kontaktu, który znajduje się po prawej stronie. Odpowiem na wszystkie Twoje pytania. Wspólnie wymyślimy plan działania. Rozmowa ze mną do niczego nie zobowiązuje. Zadzwoń. Napisz. Porozmawiajmy. Właśnie teraz.

Jarek Michalak - właściciel

ZADZWOŃ: 500 381 888

NAPISZ DO MNIE

korzystając z poniższego formularza:

Twój e-mail:

Treść zapytania:

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

DODAJ OPNIĘ O MNIE NA

G O O G L E

Nazwa firmy: Jarosław Michalak

Adres: Tarnowskiego 40/3,
99-300 Kutno

NIP: 7752009183

REGON: 100167820

Nr. konta bankowego ING: 
86 1050 1461 1000 0092 2611 6227
Email: kontakt@jarek-michalak.pl

Tel. 500-381-888

Wpis do CDEiG: zobacz

Jarek Michalak

Od wielu lat zajmuję się: budową stron internetowych, pozycjonowaniem stron internetowych SEO, prowadzeniem kampanii Google Ads, projektowaniem plakatów. Swoje usługi oferuję średnim i małym firmom.

DANE FIRMY: