ikona Google firma
ikona dostępu do konta firmy Jarek Michalak budowa i pozycjonowanie stron na pinterest

kontakt@jarek-michalak.pl

ikona poczty
ikona telefonu
ikona dostępu do konta firmy Jarek Michalak budowa i pozycjonowanie stron na tik toku
ikona dostępu do konta firmy Jarek Michalak budowa i pozycjonowanie stron na instagramie
ikona dostępu do konta firmy Jarek Michalak budowa i pozycjonowanie stron na facebooku
ikona dostępu do konta firmy Jarek Michalak budowa i pozycjonowanie stron na youtubie
Jarek Michalak - logo firmy

Pozycjonowanie Strony w Google od Specjalisty SEO z Kutna

Chcesz wyświetlać się wyżej w Google? Skorzystaj z mojego doświadczenia w pozycjonowaniu stron w Google, czyli SEO. Jestem z Kutna. Znam ten rynek. Zapłacisz tylko za dobre wyniki. Pozycjonowanie Stron w Google Kutno to moja pasja. Daje mi ona dużo satysfakcji. Satysfakcji jako przyjemności z pracy. Jestem naprawdę dobry w tym co robię. Jestem specjalistą. Uzyskiwanie dobrych wyników pozycjonowania stron internetowych dla klientów z Kutna to moje uzależnienie. Dam Ci przewagę i przyczynię się do Twojego spokoju w kwestii prowadzenia Twojej strony w internecie.

Jarek Michalak - specjalista w zakresie pozycjonowania stron Kutno, seo Kutno

Kilka słów ode mnie z YT w kwestii pozycjonowania stron w Google na rzecz firm z Kutna i powiatu kutnowskiego.

Przeczytanie poniższego tekstu zajmie Ci około 8 minut. 

Pozycjonowanie stron internetowych w Google Kutno.

Co możesz ZYSKAĆ dzięki pozycjonowaniu stron internetowych?

Odpowiedź jest prosta. Więcej spokoju i mniej zmartwień o przyszłość finansową Twojej firmy. Skieruję do Ciebie właściwych klientów z Kutna. Sprzedasz więcej usług i produktów. Skutek takiego działania będzie prosty. Pieniądze i spokojna przyszłość. Taki jest nasz główny cel. Po rozpoczęciu pozycjonowania, wzrośnie ilość osób odwiedzających Twoją stronę firmową. Będą to konkretne osoby zainteresowane działalnością Twojej firmy. Zyskasz dodatkowy stabilny kanał sprzedaży produktów lub dodatkową możliwość pozyskiwania klientów z powiatu kutnowskiego lub nawet całej Polski. Gdzie wszyscy szukamy informacji i odpowiedzi na nasze problemy? Tak. W Google. Tak też robi niemal każdy mieszkaniec Kutna i każdej z gmin powiatu kutnowskiego. Im częściej wyświetlisz się na takie zapytania, tym częściej ktoś odwiedzi właśnie Twoją stronę. Im częściej odwiedzi ją, tym jest większa szansa, że wejdzie w relację sprzedażową właśnie z Tobą. Ja ich tylko zaproszę do Twojej firmy i do zapoznania się z jej ofertą. Ty jako doświadczony przedsiębiorca poprowadzisz klientów dalej.

Właściciele firm w Polsce boją się inwestować w pozycjonowanie stron internetowych.
BŁĄD. Nie popełniaj go. W tym miejscu zacznij budować swoją przewagę nad konkurencją.
Wygrasz. A ja tego dopilnuję.

Z czego wynikają obawy właścicieli firm z miejscowości Kutno związane z pozycjonowaniem stron internetowych?

W mojej ocenie pozycjonowanie stron internetowych jest najbardziej niedocenioną czynnością związaną z rozwojem firm kutnowskich w internecie. Czynność ta obrosła w w wiele legend i mitów. Klienci, czyli właściciele firm boją się inwestować w SEO. Dlaczego tak się dzieje? Myślę, że jednym z głównych czynników są nieuczciwe agencje marketingu internetowego z dużych miast. Mieszkam w małym pięćdziesięciotysięcznym mieście - Kutnie. Obserwuję ile zniszczeń w świadomości właścicieli firm, poczyniły takie pseudo agencje. W wielu przypadkach kończyło się to na podpisywaniu nieuczciwych umów, z których trudno było się wycofać. Ciężko po czymś takim przekonać klienta do współpracy w zakresie pozycjonowania organicznego stron internetowych. I ja się temu nie dziwię. Tutaj z pomocą przychodzą mi moje referencje od firm, z którymi współpracuję lub współpracowałem. Referencje są dla mnie bezcennym świadectwem moich kompetencji.

 

Częstą praktyką agencji jest sprzedawanie pakietu pozycjonowania stron internetowych np. za 800zł. Pakiet ten podobno jest tak niesamowity, że działa raz na zawsze. Nieprawda. Zwykłe marketingowe kłamstwo. Równie dobrze mogę Ci sprzedać "wieczny samochód". Będzie działał zawsze. Nie będziesz musiał dbać o niego w żaden sposób.

pozycjonowanie stron Kutno, pozycjonowanie stron w google Kutno

Co oznacza pozycjonowanie stron w Google, o co w tym wszystkim chodzi?

Definicja i cel pozycjonowania stron internetowych.

Możesz się spotkać z wieloma określeniami związanymi z tą czynnością np. pozycjonowanie stron internetowych, pozycjonowanie organiczne czy po prostu SEO. Skrót ten oznacza w języku angielskim: Search Engine Optimization, czyli po polsku znaczy tyle, co optymalizacja pod kątem wyszukiwarek internetowych. W pozycjonowaniu jest tylko jeden cel. Osiągnięcie jak najwyższej pozycji Twojej strony w wynikach wyszukiwarki Google. W wielu przypadkach sprzedaje tylko pierwsza strona wyników. Rzadziej druga. I to jest nasz cel.

O co chodzi ze słowami i frazami kluczowymi w pozycjonowaniu organicznym stron internetowych?

Każdy mieszkaniec Kutna, Żychlina czy Krośniewic szukając usług lub produktów za pomocą wyszukiwarki Googla, wpisuje pojedyncze słowa, lub frazy. Frazy to nic innego jak ciąg słów. Słowem będzie np. "komputery". Wyszukiwarka pokaże konkretne wyniki właśnie dla tego słowa. Frazą będzie np: "komputery do gier". Tutaj Google też pokaże wyniki, ale inne od pojedynczego słowa. I o to w tym wszystkim chodzi. Musimy ustalić, na jakie słowa i frazy chciałbyś, aby Twoja strona wyświetlała się jak najwyżej w wynikach wyszukiwania Google. Pozycjonowanie strony na jedno słowo jest bardzo trudne i moim zdaniem nieopłacalne. Pozycjonowanie na frazy daje dużo lepsze rezultaty. Jak je dobierzemy o tym w dalszej części tej strony. 

pozycjonowanie stron internetowych Kutno, SEO, pozycjonowanie strony w google

Jak będzie wyglądał cały proces pozycjonowania strony internetowej, gdy jesteś już zdecydowany?

Na początku porozmawiajmy.

Porozmawiajmy o Twoich celach i obawach. Opowiedz mi o konkurencji i sytuacji na rynku powiatu Kutno w Twojej branży. O tym, co się dzieje na nim, co się działo i co może się wydarzyć. Opowiedz o produktach i usługach, jakie oferujesz, na co chcesz położyć największy nacisk. Jakie są ich zalety i jakie wady. Czy Twoje produkty lub usługi są skierowane dla firm, czy osób (B2B lub BTC). Chcesz się działać lokalnie w Kutnie lub powiecie kutnowskim czy na cały kraj. Powiedz mi o dobrych i słabych cechach tego, co chcesz zaoferować swoim klientom.

Słowa i frazy kluczowe.

Podasz mi kilka fraz związanych z Twoim biznesem, na które będziemy pozycjonować stronę internetową. Muszą one dotyczyć Twojej oferty. Załóżmy, że produkujesz akwaria w Kutnie. Słowa i frazy, które mi podasz to prawdopodobnie: akwaria, duże akwaria, akwaria półokrągłe itd. W następnym kroku sprawdzę je w swoimi sposobami. Zobaczymy, jakie najczęściej wyszukują frazy Twoi przyszli klienci w internecie.

Możesz się zdziwić, bo mogą to być zupełnie inne frazy niż te, które mi podałeś. W podanym przykładzie akwariów mogą to być np. "duże akwarium 200 litrów" lub "akwarium panoramiczne". Frazy, które Ci podam, będą na pewno efektywniejsze dla Twojej strony internetowej. Wszystko udokumentuje Ci i przedstawię niepodważalne dowody.

Konkurencja w Kutnie i w Polsce.

Walczymy o Twoją pozycję w internecie i to jest nasze pole walki. W momencie, kiedy mamy już ustalone frazy kluczowe, wrócę z nimi ponownie do swoich narzędzi. Ustalę Twoją faktyczną konkurencję w internecie. Następnie powiem Ci, kogo pierwszego musimy pokonać i kto jest naszym celem ostatecznym w wyszukiwarce Google. Należy tu pamiętać o tym, że niektóre firmy jako konkurencja są poza naszym zasięgiem. Pokonanie ich jest niemal niemożliwe i poza Twoim zasięgiem finansowym. Myślę tu np. o dużych sklepach internetowych z branży RTV AGD. Na pewno możesz liczyć na moją uczciwość w tym zakresie. Jeżeli powiem, że Twoje wymagania są zbyt kosztowne i nieopłacalne, zwyczajnie Ci o tym zakomunikuje. Jednak w większości przypadków pokonamy Twoją konkurencję. Wkrótce Twoja strona będzie na pierwszej stronie wyszukiwania Google.

CIEKAWOSTKA:
Kiedyś przygotowywałem raport dla jednego z klientów  z Kutna na temat jego konkurencji. Wysłuchał go uważnie, po czym stwierdził, że wszystko się zgadza z wyjątkiem jednego... Pominąłem jego zdaniem najważniejszego konkurenta w internecie. Zdziwiłem się i poczułem zakłopotanie. Poprosiłem o nazwę firmy i umówiłem się na kolejną konsultację następnego dnia. Firma, która została mi podana, okazała się ogromnym graczem z rynku zachodniego, która miała swoją stronę również w języku polskim. Po tym, jak ją "prześwietliłem", okazało się, że strona ta była na mniej niż miernym poziomie pod kątem pozycjonowania stron SEO. Dlatego nie stanowiła żadnego zagrożenia dla mojego zleceniodawcy, a jej duża obecność na rynku była podyktowana innymi czynnikami nie związanymi z istnieniem w internecie. W kwestii pozycjonowaniu była daleko za 50-tym miejscem w wynikach wyszukiwania Google.

Analiza Twojej firmowej strony - Kutno.

Jeżeli przyszedłeś do mnie w kwestii pozycjonowania Twojej strony internetowej, to prawdopodobnie będę musiał wprowadzić wiele poprawek w jej budowie a czasem i strukturze. Jak już wspominałem, prowadzisz biznes np. w Kutnie i zwyczajnie nie musisz się znać na pozycjonowaniu. Zamówiłeś kiedyś stronę. Ok. Widzę, że jest ładna. Tylko że problemy z pozycjonowaniem to te szczegóły, których nie miałeś prawa zauważyć. Osoba, która zbudowała Ci tę stronę, również nie musiała znać zasad związanych z SEO. Budowa strony i pozycjonowanie strony www to dwie odrębne umiejętności (chociaż nie zawsze). Są specjaliści, którzy budują strony, uwzględniając w tym procesie szczegóły związane z SEO. Ja do nich również należę.

Wróćmy do analizy Twojej strony. Muszę sprawdzić wiele istotnych rzeczy. Wymienię tylko kilka: ilość i jakość tekstu, tytuły i opisy, optymalizację zdjęć, opisy zdjęć itd. Rzeczy, które muszę sprawdzić, jest naprawdę dużo. W większości przypadków wszystkie one są do poprawy. Są to problemy, które widzę z zewnątrz. Więcej widać od środka strony i po wejściu w różne narzędzia analityczne.

Analiza Twojej wizytówki firmowej w Google.

Jest to często niedoceniona część biznesu w internecie. W większości przypadków również i tutaj znajduję wiele błędów. Wymagają one natychmiastowego działania. Bywa, że niektóre firmy z Kutna w ogóle nie posiadają wizytówki. Pomagam je wtedy założyć i skonfigurować. Informuję, na co należy zwracać uwagę i jak ją prowadzić. Jeżeli wyrazisz taką chęć, mogę ja regularnie prowadzić za Ciebie.

SEO, pozycjonowanie strony w Google Kutno, jarek-michalak.pl, pozycjonowanie stron www

Proces pozycjonowania Twojej strony internetowej.

Mamy ustalone frazy i konkurencję np. z regionu Kutna. Przeanalizowałem, co jest do poprawy a stronie internetowej. Zaczynam działać. Okres pracy nad stroną wynosi średnio około 4 miesięcy. Najwięcej pracy jest na początku w pierwszym miesiącu. Wtedy to zachodzi najwięcej zmian na Twojej stronie. Wiele rzeczy ulegnie zmianie. Pojawią się nowe teksty o charakterze eksperckim. Dobrze jest, jeżeli będziesz uczestniczył w ich tworzeniu, choćby przez samą akceptację. Bezcenne będą Twoje uwagi o tym, co pominąłem i co jeszcze powinno znaleźć się w tekście. Z czasem pracy będzie mniej. Kilka godzin tygodniowo. W tym czasie strona powinna już powoli piąć się w wynikach wyszukiwania. Być może będzie trzeba wspomóc stronę artykułami sponsorowanymi. O tym opowiem Ci dokładniej w czasie naszej rozmowy. Ich zadaniem będzie szybkie pozyskanie wartościowych linków do Twojej strony. Przyśpieszą one proces pozycjonowania strony internetowej

Cena usługi pozycjonowania strony.

Cena usługi pozycjonowani strony to jedna z największych bolączek każdego eksperta. Dlaczego? Bo jest ciężka w wycenie. Każda firma w Kutnie czy w Polsce walczy z inną konkurencją, z innymi problemami i znajduje się w innej lokalizacji. Każda firma jest tak bardzo różna jak płatek śniegu. Pozycjonowanie każdej strony internetowej przebiega w zupełnie inny sposób. Za każdym razem potrzeba zróżnicowanego czasu pracy do uzyskania pożądanych efektów. Jeżeli interesuje Cię cena usługi pozycjonowania strony przejdź TUTAJ.

Cena pozycjonowania strony w Google dla firm z Kutna i powiatu kutnowskiego może zależeć od różnych czynników, takich jak:
 

Konkurencyjność rynku - jeśli branża, w której działa firma z Kutna, jest bardzo konkurencyjna, cena pozycjonowania może być wyższa. To dlatego, że trudniej jest osiągnąć wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania, a tym samym wymaga to większych nakładów pracy i czasu.
 

Liczba słów kluczowych - im więcej słów kluczowych chce się pozycjonować w Google, tym wyższa będzie cena. Zwykle ceny za pozycjonowanie strony w Google są ustalane w oparciu o liczbę słów kluczowych, dlatego im więcej ich jest, tym wyższa będzie cena.
 

Zakres prac - różne firmy oferują różne zakresy prac w ramach pozycjonowania strony w Google. Im bardziej kompleksowe i obszerne są działania, tym wyższa będzie cena.
 

Stawki za godzinę pracy - ceny usług pozycjonowania zależą również od stawek za godzinę pracy specjalisty. Im wyższe stawki, tym wyższa cena. Specjaliści z Łodzi i większych miast rządają 100  zł netto i wyżej za godzinę pracy. Jako freelancer zawsze będę bardziej konkurencyjny cenowo w zakresie pozycjonowania strony w Google.
 

Model płatności - istnieją różne modele płatności za pozycjonowanie strony www, na przykład opłata za wynik lub miesięczna opłata abonamentowa. Cena może być uzależniona od wybranego modelu płatności.

 

Zła budowa strony internetowej - może wpłynąć na cenę pozycjonowania stron w Google w Kutnie. Strona zbudowana w sposób niezgodny z zasadami optymalizacji może wymagać więcej pracy i czasu, co z kolei wpłynie na cenę usługi. Dlatego ważne jest, aby strona internetowa była zbudowana zgodnie z zasadami optymalizacji, co przyspieszy proces pozycjonowania i zmniejszy jego koszt.

 

Raporty na temat wyników pozycjonowania strony.

Na Twoje życzenie przygotuję Ci comiesięczne raporty pokazujące wyniki pozycjonowania. To właśnie od ich pozytywnych wyników jestem uzależniony. Jak do tej pory w znaczenie większej ilości rezultatów, są to bardzo dobre wyniki. Do usług pozycjonowania, które oferuję, podchodzę bardzo ambitnie. Każda firma, którą obsługuję, traktuję jak swoją własną. Ciężko znoszę gorsze wyniki, więc staram się robić wszystko dokładnie i starannie tak, aby w przyszłości ich unikać. Często wkładam wtedy więcej pracy w pozyskanie lepszych wyników, bez oglądania się na zapłatę. 

Artykuły z mojego Bloga związane z pozycjonowaniem stron internetowych.

17 marca 2023
Pozycjonowanie stron internetowych to czynność, która wymaga ode mnie ciągłej nauki. Uczę się jej od lat. Więc tak. Jest to trudne. Każdą wolną chwilę spędzam na nauce. Gdy siedzę i
12 marca 2023
Pozycjonowanie stron internetowych w Google jest dzisiaj nieodłącznym elementem prowadzenia biznesu online. Wiele firm i przedsiębiorców korzysta z usług agencji SEO lub samodzielnie pozycjonuje swoje strony, aby poprawić ich widoczność
19 lutego 2023
Któregoś z wieczorów, postanowiłem wejść na mapy Google. Wyszukałem sobie w pewnej okolicy od Kutna dokładnie 30 firm. Postawiłem na producentów. Byłem ciekaw, jak wyglądają sprawy pozycjonowania ich stron. Będąc
31 stycznia 2023
  Współpraca z freelancerem w zakresie pozycjonowania stron SEO może przynieść wiele korzyści w stosunku do współpracy z dużą agencją. Oto kilka powodów, dla których warto skorzystać z usług freelancera. Po

ZADZWOŃ: 500 381 888 << KLIKNIJ

NAPISZ DO MNIE

korzystając z poniższego formularza:

Twój e-mail:

Treść zapytania:

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

DODAJ OPNIĘ O MNIE NA

G O O G L E

Nazwa firmy: Jarosław Michalak

Adres: Tarnowskiego 40/3,
99-300 Kutno

NIP: 7752009183

REGON: 100167820

Nr. konta bankowego ING: 
86 1050 1461 1000 0092 2611 6227
Email: kontakt@jarek-michalak.pl

Tel. 500-381-888

Wpis do CDEiG: zobacz

Jarek Michalak

Od wielu lat zajmuję się: budową stron internetowych, pozycjonowaniem stron internetowych SEO, prowadzeniem kampanii Google Ads, projektowaniem plakatów. Swoje usługi oferuję średnim i małym firmom.

DANE FIRMY: