ikona Google firma
ikona dostępu do konta firmy Jarek Michalak budowa i pozycjonowanie stron na pinterest

kontakt@jarek-michalak.pl

ikona poczty
ikona telefonu
ikona dostępu do konta firmy Jarek Michalak budowa i pozycjonowanie stron na tik toku
ikona dostępu do konta firmy Jarek Michalak budowa i pozycjonowanie stron na instagramie
ikona dostępu do konta firmy Jarek Michalak budowa i pozycjonowanie stron na facebooku
ikona dostępu do konta firmy Jarek Michalak budowa i pozycjonowanie stron na youtubie
Jarek Michalak - logo firmy

Pozycjonowanie stron Łowicz, pozycjonowanie SEO - Łowicz.

Skuteczne pozycjonowanie stron internetowych dla lokalnych firm - Łowicz. Zapłacisz tylko za dobre wyniki SEO, pozycjonuj stronę swojej firmy z Łowicza już teraz. Pozycjonowanie Stron Łowicz to moja pasja. Daje mi ona dużo satysfakcji. Satysfakcji jako przyjemności z pracy. Jestem naprawdę dobry w tym co robię. Jestem specjalistą z Kutna. Często bywam w Łowiczu i okolicach. Dobre wyniki w pozycjonowaniu stron internetowych dla klientów z Łowicza to moje uzależnienie. Dam Ci przewagę i przyczynię się do Twojego spokoju w kwestii prowadzenia Twojej strony w internecie.

Jarek Michalak - specjalista w zakresie pozycjonowania stron Łowicz, seo Łowicz

Przeczytanie Ci poniższego tekstu zajmie Ci około 8 minut. 

Pozycjonowanie stron internetowych w Google Łowicz.

Co ZYSKASZ poprzez pozycjonowanie stron internetowych jako przedsiębiorca z Łowicza?

Odpowiedź jest prosta - aby zapewnić spokojną przyszłość finansową Twojej firmy, musisz skupić się na pozyskiwaniu odpowiednich klientów z Łowicza i okolic, których sam określisz. W ten sposób zwiększysz sprzedaż swoich produktów i usług, co przyniesie Ci stabilny dochód i spokojną przyszłość. Moim głównym celem jest pomóc Ci w osiągnięciu tego celu poprzez pozycjonowanie Twojej strony internetowej, co przyciągnie konkretnych ludzi zainteresowanych Twoją działalnością.

Dzięki temu zyskasz dodatkowy kanał sprzedaży i pozyskasz nowych klientów z powiatu łowickiego oraz z innych regionów Polski. Wiadomo, że większość osób szuka informacji i rozwiązań swoich problemów w Google, dlatego ważne jest, aby Twoja firma była dobrze widoczna w wynikach wyszukiwania. Im częściej Twoja strona internetowa pojawi się w odpowiedzi na zapytania potencjalnych klientów, tym większa będzie szansa, że wejdą na nią i zaczną z nią współpracę.

Jako specjalista pozycjonujący Twoją stronę internetową, skieruję do Ciebie ludzi zainteresowanych Twoją ofertą. Ty jako doświadczony przedsiębiorca poprowadzisz ich dalej. Dzięki temu osiągniesz większą sprzedaż i zyskasz więcej zadowolonych klientów.

 

W Polsce właściciele firm niepewni są inwestycji w pozycjonowanie swoich stron internetowych. Nie powinieneś jednak obawiać się tego błędu. Właśnie teraz masz szansę zacząć budować przewagę nad konkurencją. Gdy zainwestujesz w pozycjonowanie, zyskasz przewagę, a ja jako specjalista, pomogę Ci osiągnąć sukces.

Skąd biorą się obawy właścicieli firm z Łowicza związane z pozycjonowaniem stron internetowych?

Moim zdaniem, pozycjonowanie stron internetowych jest jednym z najbardziej niedocenianych narzędzi rozwoju firm z Łowicza w strefie internetu. Praktyka ta otoczona jest wieloma mitami i legendami, przez co klienci - właściciele firm z Łowicza i jego okolic - boją się inwestować w SEO. Jednym z głównych czynników wpływających na to zjawisko są nieuczciwe agencje marketingu internetowego z dużych miast. Ja osobiście mieszkam w niewielkim Kutnie, gdzie obserwuję, jak takie pseudo-agencje niszczą świadomość właścicieli firm. Wiele razy dochodziło do sytuacji, gdzie kończyło się na podpisaniu nieuczciwej umowy, z której trudno było się wycofać. To bardzo trudne do przełknięcia dla klientów, którzy po takim doświadczeniu mają opory przed współpracą w zakresie pozycjonowania organicznego stron internetowych. Nie mogę się temu dziwić. W takiej sytuacji pozostaje mi tylko okazać się referencjami od firm, z którymi współpracuję lub współpracowałem. To dla mnie bezcenne świadectwo moich kompetencji.

 

Niestety, agencje marketingowe często praktykują sprzedaż pakietów pozycjonowania stron internetowych za około 800 złotych, obiecując klientowi, że to niesamowite rozwiązanie działa raz na zawsze. To niestety jest kłamstwo marketingowe. To tak, jakby sprzedawać "wieczny samochód", który działa zawsze i nie wymaga żadnej opieki.

pozycjonowanie stron www Łowicz, pozycjonowanie stron w google Łowicz

Czym dokładnie jest pozycjonowanie stron w Google dla firm z Łowicza i o co w tym wszystkim chodzi?

Cel i definicja pozycjonowania stron internetowych w Łowiczu i jego okolicach.

Istnieje wiele określeń związanych z pozycjonowaniem stron internetowych w Google, takich jak pozycjonowanie stron internetowych, pozycjonowanie organiczne lub skrót SEO. Oznacza to optymalizację witryny pod kątem wyszukiwarek internetowych, co pozwala osiągnąć jak najwyższą pozycję w wynikach wyszukiwania w Google. W większości przypadków, tylko pierwsza strona wyników jest skuteczna, a czasem druga. Naszym celem jest właśnie osiągnięcie jak najwyższej pozycji w wynikach wyszukiwania Google.

Słowa i frazy kluczowe w pozycjonowaniu organicznym stron internetowych, o co w tym wszystkim chodzi?

Mieszkańcy Łowicza, Żychlina czy Kutna, poszukując usług lub produktów w wyszukiwarce Google, wpisuje pojedyncze słowa lub frazy składające się z kilku słów. Słowo to np. "komputery", a wyszukiwarka wyświetli wyniki dla tego słowa. Fraza to np. "komputery do gier", a wyniki będą inne niż dla pojedynczego słowa. W pozycjonowaniu chodzi o ustalenie, na jakie słowa i frazy chcesz, aby Twoja strona wyświetlała się jak najwyżej w wynikach wyszukiwania Google. Pozycjonowanie strony na jedno słowo jest trudne i nieopłacalne. Pozycjonowanie na frazy daje dużo lepsze rezultaty, a jak dobrać odpowiednie frazy, opiszę w dalszej części tej strony.

pozycjonowanie stron internetowych Łowicz, SEO, pozycjonowanie strony w google Łowicz

Proces pozycjonowania strony internetowej dla Twojej firmy z Łowicza, jak to wygląda, gdy już się zdecydujesz?

Na początku wspólna rozmowa.

Chciałbym porozmawiać z Tobą o Twoich celach oraz obawach dotyczących pozycjonowania Twojej strony internetowej. Opowiedz mi o konkurencji w Twojej branży i o sytuacji na rynku w Polsce i w powiecie łowickim. Przedstaw mi swoje produkty lub usługi, na które chcesz skoncentrować swoje działania. Opisz ich zalety i wady. Które z nich przynoszą Ci największy dochód. Czy Twoje produkty lub usługi są skierowane dla firm czy osób prywatnych (B2B lub B2C)? Czy chcesz działać tylko lokalnie w Łowiczu i okolicach, czy na terenie całego kraju? Przedstaw mi mocne i słabe strony Twojej oferty dla klientów.

Ustalamy słowa lub frazy kluczowe..

Podczas rozmowy z Tobą zwrócę uwagę na to, jakie słowa i zwroty używasz w opisie swojej oferty i branży. Postaram się wyciągnąć z nich frazy, które mają największe szanse na skuteczne pozycjonowanie Twojej strony w Google. Następnie wykorzystam narzędzia do analizy słów kluczowych i sprawdzę, jakie frazy są najczęściej wyszukiwane przez potencjalnych klientów w Twojej branży i lokalizacji. Przedstawię Ci te wyniki i omówię, które z nich warto wykorzystać w procesie pozycjonowania Twojej strony internetowej.

Ustalmy Twoją konkurencję w Łowiczu i w Polsce jeżeli chodzi o pozycjonowanie stron www.

Naszym celem jest zapewnienie Twojej witrynie wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania Google. Kiedy już ustalimy frazy kluczowe, przeanalizuję konkurencję w Twojej branży. Będziemy dążyć do wyprzedzenia Twoich największych rywali i zdobycia pierwszego miejsca w wyszukiwarce. Oczywiście, musimy pamiętać, że niektóre duże firmy będą poza naszym zasięgiem, ale zawsze będę z Tobą szczerze rozmawiać na ten temat. Niektóre wymagania mogą być zbyt kosztowne lub niemożliwe do osiągnięcia, ale postaramy się znaleźć najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu. Celem jest pokonanie Twojej konkurencji i uzyskanie jak najlepszej pozycji w wyszukiwarce Google.

CIEKAWOSTKA:

Kiedyś przeprowadziłem analizę konkurencji dla jednego z moich klientów z Kutna, w którego zasięgu działań jest również Łowicz. Po przedstawieniu raportu, klient stwierdził, że jednego konkurenta pominąłem, który jest dla niego najważniejszy. Poprosiłem go o nazwę tej firmy i umówiliśmy się na spotkanie następnego dnia. Sprawdziłem podaną firmę pod względem konkurencji w internecie. Okazało się, że konkurent podany przez klienta był ogromnym graczem z rynku zachodniego. Miał on swoją stronę internetową również w języku polskim. Po dokładnym przeanalizowaniu jego strony, stwierdziłem, że nie stanowi on zagrożenia dla mojego klienta. Miał on dużą obecność na rynku, ale jego strona internetowa była słabo zoptymalizowana pod kątem pozycjonowania SEO i znajdowała się daleko za 50-tym miejscem w wynikach wyszukiwania Google. Ostatecznie ustaliliśmy, że nie musimy się z nim konkurować. Przewaga tego konkurenta wynikała na pewno nie z powodu istnienia w internecie. Po ustaleniu faktycznej konkurencji rozpocząłem swoje działania.

Analiza Twojej istniejącej firmowej strony internetowej z Łowicza.

Jeśli zwróciłeś się do mnie o pomoc w pozycjonowaniu Twojej strony internetowej, prawdopodobnie będę musiał wprowadzić wiele zmian w jej budowie i strukturze. Możliwe, że prowadzisz biznes w Łowiczu i nie musisz się znać na pozycjonowaniu. Być może zamówiłeś już stronę, która wygląda ładnie, ale problemy z pozycjonowaniem to zazwyczaj szczegóły, których nie można zauważyć na pierwszy rzut oka. Osoba, która stworzyła Twoją stronę, również niekoniecznie musiała znać zasady związane z SEO. Budowa strony i pozycjonowanie to dwie odrębne umiejętności, chociaż w niektórych przypadkach mogą się pokrywać. Jest wielu specjalistów, którzy budują strony, uwzględniając przy tym szczegóły związane z SEO - ja również do nich należę.

Teraz muszę przeanalizować Twoją stronę. Muszę sprawdzić wiele ważnych rzeczy, takich jak ilość i jakość tekstu, tytuły i opisy, optymalizację zdjęć, opisy zdjęć itp. Istnieje wiele rzeczy, które muszę zweryfikować, a w większości przypadków wszystkie one wymagają poprawy. To problemy, które widzę z zewnątrz. Jednak po bliższym przyjrzeniu się i przeprowadzeniu analizy z użyciem różnych narzędzi analitycznych, można dostrzec więcej istotnych elementów wewnętrznych strony, które również wymagają poprawy.

Analiza wizytówki Twojej firmy w Google.

Tekst po zmianie: Wizytówka online to często niedoceniana, ale bardzo ważna część biznesu w internecie. W większości przypadków również tutaj znajduję wiele błędów, które wymagają natychmiastowego działania. Zdarza się, że niektóre firmy z Łowicza nie posiadają w ogóle wizytówki - fatalny błąd. W takim przypadku pomagam założyć i skonfigurować wizytówkę, informując na co należy zwracać uwagę i jak ją prowadzić. Jeśli wyrazisz taką chęć, mogę również regularnie prowadzić Twoją wizytówkę za Ciebie.

SEO stron www, pozycjonowanie strony w Google Łowicz, jarek-michalak.pl, pozycjonowanie stron www Łowicz

Proces pozycjonowania strony internetowej Twojej firmy z Łowicza.

Mamy już ustalone frazy kluczowe oraz konkurencję, w tym z regionu Łowicza. Przeanalizowałem stronę internetową i zidentyfikowałem, co należy poprawić. Teraz przystępuję do działań. Pracuję nad nią średnio przez około 4 miesiące, przy czym najwięcej pracy w pierwszym miesiącu. To wtedy dokonujemy najwięcej zmian na Twojej stronie. Wprowadzimy nowe, eksperckie teksty, które najlepiej, gdybyś miał możliwość przeglądania i akceptowania ich. Twoje uwagi na temat tego, co pominęliśmy i co jeszcze powinno znaleźć się w tekście, są dla nas bezcenne.

 

Z biegiem czasu ilość pracy zmniejszy się do kilku godzin tygodniowo, gdy strona internetowa zacznie już piąć się w wynikach wyszukiwania. W razie potrzeby, będziemy musieli wesprzeć ją artykułami sponsorowanymi, które pomogą w pozyskaniu wartościowych linków do Twojej strony. O tym opowiem Ci więcej w czasie naszej rozmowy. Dzięki temu proces pozycjonowania Twojej strony internetowej z regionu Łowicza zostanie przyspieszony.

Cena usługi pozycjonowania strony Twojej firmy z Łowicza.

Wycena usługi pozycjonowania strony to często jedna z największych trudności dla ekspertów. Każda firma w Łowiczu czy w Polsce ma swoją indywidualną sytuację, różniącą się od innych firm ze względu na konkurencję, problemy i lokalizację. Każda firma jest unikalna, podobnie jak płatek śniegu. Dlatego proces pozycjonowania każdej strony internetowej jest inny i wymaga zróżnicowanego czasu pracy, aby osiągnąć pożądane efekty. Jeśli chcesz poznać mocno szacunkową cenę usługi pozycjonowania strony, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony TUTAJ.

Raporty związane z wynikami pozycjonowania strony Łowicz.

Na Twoją prośbę będę regularnie przygotowywał comiesięczne raporty prezentujące wyniki pozycjonowania. Moja reputacja i sukces zależą od osiągnięcia pozytywnych wyników dla Twojej strony. Jak dotąd, osiągnęliśmy bardzo dobre wyniki w znacznej liczbie przypadków. Do usług pozycjonowania podchodzę z wielką ambicją i traktuję każdą firmę z Łowicza, którą obsługuję, tak jak swoją własną. Trudno mi znieść słabe wyniki, więc staram się wykonywać moją pracę bardzo dokładnie i starannie, aby uniknąć problemów w przyszłości. Często włożę więcej wysiłku, aby osiągnąć lepsze wyniki, nie patrząc na koszty.

ZADZWOŃ: 500 381 888 << KLIKNIJ

NAPISZ DO MNIE

korzystając z poniższego formularza:

Twój e-mail:

Treść zapytania:

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

DODAJ OPNIĘ O MNIE NA

G O O G L E

Nazwa firmy: Jarosław Michalak

Adres: Tarnowskiego 40/3,
99-300 Kutno

NIP: 7752009183

REGON: 100167820

Nr. konta bankowego ING: 
86 1050 1461 1000 0092 2611 6227
Email: kontakt@jarek-michalak.pl

Tel. 500-381-888

Wpis do CDEiG: zobacz

Jarek Michalak

Od wielu lat zajmuję się: budową stron internetowych, pozycjonowaniem stron internetowych SEO, prowadzeniem kampanii Google Ads, projektowaniem plakatów. Swoje usługi oferuję średnim i małym firmom.

DANE FIRMY: