ikona Google firma
ikona dostępu do konta firmy Jarek Michalak budowa i pozycjonowanie stron na pinterest

kontakt@jarek-michalak.pl

ikona poczty
ikona telefonu
ikona dostępu do konta firmy Jarek Michalak budowa i pozycjonowanie stron na tik toku
ikona dostępu do konta firmy Jarek Michalak budowa i pozycjonowanie stron na instagramie
ikona dostępu do konta firmy Jarek Michalak budowa i pozycjonowanie stron na facebooku
ikona dostępu do konta firmy Jarek Michalak budowa i pozycjonowanie stron na youtubie
Jarek Michalak - logo firmy

Projektowanie stron internetowych firmom z powiatu i miasta Kutno.

Oferuję projektowanie stron internetowych dla firm z powiatu i miasta Kutno. Projektowanie stron www to moja pasja od 20 lat. Moje oferty są pełne gratisów. Z mojej oferty skorzystało już wielu przedsiębiorców z powiatu kutnowskiego. Dołącz do tej grupy zadowolonych przedsiębiorców. Poświęć kilkanaście minut na przeczytanie poniższego tekstu. Zobacz na czym polega cały proces projektowania i budowania strony internetowej.

Początek projektowania strony internetowej Kutno.

Najpierw ustalimy zakres prac. Opowiesz mi o swoich oczekiwaniach. Z ilu podstron chciałbyś, aby składała się strona internetowa Twojej firmy? Czy będą to np. strona główna, o nas, oferta galeria, kontakt. Mogę Ci również zasugerować dodatkowe działy. Ustalamy szatę graficzną strony. Ważne jest również, kto dostarczy tekst i zdjęcia na stronę Twojej firmy. Mogę to przygotować we własnym zakresie. Musimy ustalić, czy oczekujesz tylko samego zaprojektowania i stworzenia strony internetowej, czy chcesz ją również pozycjonować. Na samym końcu ustalimy termin oddania do użytku i cenę wykonanej strony internetowej.

Początek Projektowania strony internetowej Kutno dla firmy

Projektowanie stron internetowych Kutno.

Przygotowanie struktury strony www przy projektowaniu stron internetowych Kutno.

Porjektowanie strony www dla firm zaczynam od procesu projektowania. Dla mnie ważne jest, by Klient był zadowolony z unikalnego projektu, który przygotuję. Dokładnie i precyzyjnie planuję wszystkie moje działania. Najpierw opracowuję strukturę strony. Co powinno znaleźć się w menu głównym strony www. Jak powinny wyglądać kolejne podstrony. Kiedy schemat strony jest gotowy, przechodzę do tworzenia tekstu.

Jak tworzę teksty na stronę internetową przy projektowaniu stron internetowych Kutno?

Badam i analizuję strony konkurencji. Uwzględniam wskazówki klienta. Tekst musi być dopasowany do każdej ze stron (np. Stron Internetowych Kutno). Musi być bogaty we frazy słowne związane z tematyką strony www. Jeżeli np. strona dotyczy sprzedaży węgla w Kutnie, tekst musi o tym traktować. Wykorzystuję w tym celu narzędzia specjalistyczne, które wspomagają mnie w tworzeniu takich tekstów. Tekst musi być napisany poprawnie pod względem stylistyki. Zdania powinny być krótkie i zwięzłe. Błędy ortograficzne podlegają absolutnemu wykluczeniu.

Pisanie tekstu do projektu strony internetowej Kutno

Jak przygotowuję grafiki przy projektowaniu stron www Kutno?

Często przemierzam internet w poszukiwaniu natchnienia. Osobiście uwielbiam strony nieprzeładowane grafiką. Lubię, jak strony są czytelne. Niektóre z nich są tak nowoczesne, że trudno cokolwiek odszukać w ich treści. Przeciętny użytkownik irytuje się i opuszcza ją zezłoszczony.

 

Moje strony internetowe są proste w budowie. Użytkownik musi szybko znaleźć interesujące go treści. Grafika nie może jej zasłaniać. Nie może się też przez całą wieczność ściągać. Przeładowanie grafiki na stronie sprawia, że Google obniża jej ranking. Skutkiem tego spadasz w wynikach wyszukiwania na dalsze pozycje. Grafika musi być spójna i dobrana kolorystycznie. Oczywiście na końcu najważniejszy jest klient. Dosyć często zmieniam niektóre elementy grafiki strony internetowej zgodnie z jego życzeniem. Strona www czasem nie wygląda po takich poprawkach najlepiej. Kłaniam się jednak w tym miejscu staremu powiedzeniu: klient ma zawsze rację.

 

Przy projektowaniu strony internetowej dla firm z Kutna, zwracam uwagę na optymalizację grafiki. Zawsze staram się, aby "ważyła" jak najmniej. Przy jej ładowaniu na stronie grafiki są zawsze opisane altami, które służą pozycjonowaniu strony. Często zdarza się, że klient, chcąc zbudować własną stronę internetową, nie posiada własnego logo. Spokojnie. LOGO ZAPROJEKTUJĘ CI W GRATISIE. Większość firm buduje swoje strony na podstawie szablonów i systemu Wordpress. Pytanie, czy chcesz, aby Twoja strona www wyglądała jak setki innych? U mnie każda strona internetowa jest inna. Jak odcisk palca.

Tworzenie grafiki przy projektowaniu stron www Kuno

Czy projektowane strony internetowe Kutno, są responsywne?

Jak najbardziej. Dzisiaj to już standard. Strona www musi się poprawnie wyświetlać zarówno na komputerze, jak i telefonie. Można powiedzieć, że projektowaniu (np. tworzenie strony www Kutno) polega na zbudowaniu strony www podwójnie. Stronę internetową zbudowaną w trybie dla komputera, muszę na nowo zaprogramować pod telefony. Responsywność strony www ma również duży wpływ na pozycję Twojej strony w wynikach wyszukiwania Google. Tego po prostu nie da się ominąć. 

A co z adresem projektowanej strony internetowej Kutno?

Każda z projektowanych stron internetowych musi posiadać swój unikalny adres w sieci. Może zaczynać się od przedrostka www, np. www.jarek-michalak.pl. Może być bez przedrostka i ja taką formę stosuję: jarek-michalak.pl. Nie ma w tym żadnych prawidłowości. Ja ustawiam tak adresy, aby w obu przypadkach Twoja strona działała. Strony internetowe (np. projektowane strony internetowe Kutno), jak może już wiesz, mają różne końcówki. Możesz mieć adresy strony, czyli domenę z końcówkami np. .com, .pl. Możesz też wybrać końcówkę regionalną np. "twojafirma.kutno.pl". Adresy stron www nie mają wpływu na pozycjonowanie stron internetowych. Najważniejsze, żeby były łatwe do zapamiętania, jak i do wpisania w wyszukiwarkę. Uwaga. Zdecyduj się na projekt strony internetowej u mnie. Dostaniesz wtedy adres z końcówką .pl na rok w PREZENCIE. Takie GRATISY tylko u Jarka. 

 

Jest jeszcze jeden GRATIS, który dostaniesz ode mnie na rok. Jest to certyfikat wiarygodności SSL Twojej domeny. Potwierdza on bezpieczne szyfrowanie danych przesyłanych pomiędzy użytkownikiem a serwerem. Jest to również kolejna istotna rzecz, która ma bardzo duży wpływ na pozycjonowanie Twojej strony internetowej. 

Adres url też jest ważny przy projektowaniu strony internetowej Kutno

Projektowana strona internetowa musi spoczywać na serwerze.

Każda zaprojektowana strona internetowa, którą znajdziesz w internecie, spoczywa sobie na jednym z setek tysięcy serwerów. Tak będzie i z Twoją stroną www. Ważne, aby serwer był bezpieczny i posiadał odpowiednie zabezpieczenia. Wszystkim nam zależy na ochronie przed działaniami hakerów lub złośliwych oprogramowań.  Ja od lat 80% stron buduję na serwerach należących do Webwave. Absolutnie nigdy nie miałem żadnych problemów z tym dostawcą usług serwerowych. I zgadnij co mam dla Ciebie również i teraz? Tak. Nie pomyliłeś się. Kolejny GRATIS. Najbardziej kosztowny. Podejmij ze mną współpracę, a dostaniesz serwer na rok W PREZENCIE. To oszczędność 360 zł netto.

Co jeszcze powinieneś wiedzieć o projektowaniu tworzeniu stron internetowych Kutno?

Do stworzenia większości stron potrzebne są zdjęcia. Muszą być one jak najlepszej jakości. Bez dobrych zdjęć, ciężko jest zaprojektować przyjemnie wyglądającą stronę internetową. Kiedy zakończymy proces tworzenia Twojej strony www zgłoszę ją do Google. Tutaj czas na kolejne GRATISY. Bez żadnych opłat zainstaluję na Twojej stronie internetowej Google Search Console oraz Google Analitycs 4. Dzięki tym narzędziom będziemy mogli śledzić ruch na Twojej stronie. Dowiemy się, jacy pod kątem demograficznym użytkownicy ją odwiedzają, czego szukają, na jakie strony www wchodzą.

Projektowanie strony internetowej i jej budowa, ile kosztuje ten proces?

O tym ile zapłacisz za swoją stronę, dowiesz się w: cenniku budowy stron internetowych. Jeżeli nie masz wystarczającej ilości pieniędzy, możemy spróbować rozłożyć pracę na kilka dłuższych etapów. Myślę, że razem uda nam się znleźć odpowiednie rozwiązanie.

ZOBACZ CENĘ / KOSZT TWORZENIA STRONY INTERNETOWEJ

Projektowane stron internetowych Kutno - wyważone i uczciwe ceny.

Uważam, że moje ceny są uczciwe i odpowiednio wyważone. Patrząc na nie uwzględnij wartość GRATISÓW - około 500 zł netto. Pamiętaj, że wystawiam faktury za swoje działania. Muszę ponieść wiele opłat: podatek dochodowy 19%, zapłacić pełny ZUS, o którym jest ostatnio bardzo głośno. Inne koszty to księgowość, prąd, kursy doszkalające, książki związane z tematyką, paliwo. Na samym końcu zostaje naprawdę niewielki grosz. Kiedy Ty już spisz, ja prawdopodobnie siedzę nad stronami do drugiej lub trzeciej w nocy. Jak to mówią: grosz do grosza i będzie kokosza.

Projektowanie stron internetowych Kutno - etapy jeszcze raz.

gotowej strony internetowej. 

%

0

Analiza potrzeb Twojej firmy i celu strony www.

Staramy się pozyskać jak najwięcej informacji dotyczących celów oraz wymagań związanych z funkcjonalnością i estetyką projektowanej strony. W związku z tym, chcielibyśmy poprosić o udzielenie odpowiedzi na kilka pytań związanych z realizacją tego projektu.

gotowej strony internetowej. 

%

0

Analiza potrzeb Twojej firmy i celu strony www.

Staramy się pozyskać jak najwięcej informacji dotyczących celów oraz wymagań związanych z funkcjonalnością i estetyką projektowanej strony internetowej. W związku z tym, chcielibyśmy poprosić o udzielenie odpowiedzi na kilka pytań związanych z realizacją tego projektu.

gotowej strony internetowej. 

%

0

Składanie strony internetowej i tworzenie jej struktury.

Po zatwierdzeniu projektu przystępuję do budowania struktury strony internetowej i jej składania. Wszystkie te czynności wykonuję na wcześniej zaprojektowanym projekcie strony internetowej. Tworzę stronę responsywną, czyli w dwóch wersjach: na komputer i telefony. Dokładam wszelkich starań aby strona działała jak najszybciej. Wdrażam podstawowe zasady pozycjonowania strony internetowej.

gotowej strony internetowej. 

%

0

Instalacja strony na serwerze. Wdrożenie analityki na stronie internetowej.

Strona internetowa zostaje zainstalowana i uruchomiona na serwerach webwave. Podłączam domenę pod stronę internetową. Wdrażam ostatnie poprawki i ustawienia.

gotowej strony internetowej. 

%

0

Twoja strona już działa. Twoja firma jest online.

Twoja strona internetowa już działa. Jest widoczna pod wskazanym adresem. Jej pozycjonowanie jednak trochę potrwa. Ile czasu? To zależy już od algorytmów wyszukiwarki Google. Możemy przyśpieszyć te działania poprzez wprowadzenie działań związanych z pozycjonowaniem strony internetowej.

Projektowanie stron www Kutno - podsumowanie.

Wszelkie usługi, które świadczę firmom z Kutna, Żychlina, Krośniewic i powiatu kutnowskiego firmuję swoim nazwiskiem. Firmy, z którymi współpracuję, na pewno potwierdzą moje umiejętności. Ich właściciele wiedzą, że jestem osobą bardzo uczciwą w relacjach biznesowych. Nieraz bywało, że zarobek odchodził na drugi plan. Ciągle zdarza mi się dorzucać darmowe godziny pracy, żeby tylko wszystko było dobrze. Chyba nie ma nic cenniejszego w świadczeniu usług, od uśmiechniętego klienta. Nie będę hipokrytą. Uczciwie zarobione pieniądze na koncie bankowym to też dobra rzecz. Nie umiem robić przekrętów. Tak zostałem wychowany. I dobrze mi z tym.

Projektowanie stron www Kutno

Projektowanie stron internetowych Kutno - realizacje:

Poniżej przedstawiam przykłady projektów stron internetowych Kutno, które zaprojektowałem i zbudowałem we własnym 100% zakresie. Prezentuję tylko te strony, na które uzyskałem pozwolenie od ich właścicieli:

 

ZADZWOŃ: 500 381 888 << KLIKNIJ

NAPISZ DO MNIE

korzystając z poniższego formularza:

Twój e-mail:

Treść zapytania:

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

DODAJ OPNIĘ O MNIE NA

G O O G L E

Nazwa firmy: Jarosław Michalak

Adres: Tarnowskiego 40/3,
99-300 Kutno

NIP: 7752009183

REGON: 100167820

Nr. konta bankowego ING: 
86 1050 1461 1000 0092 2611 6227
Email: kontakt@jarek-michalak.pl

Tel. 500-381-888

Wpis do CDEiG: zobacz

Jarek Michalak

Od wielu lat zajmuję się: budową stron internetowych, pozycjonowaniem stron internetowych SEO, prowadzeniem kampanii Google Ads, projektowaniem plakatów. Swoje usługi oferuję średnim i małym firmom.

DANE FIRMY: