Jarek Michalak. Prowadzę jednoosobową działalność w zakresie projektowania i pozycjonowania stron internetowych. Zapoznaj się z moją ofertą. Ponad 20 lat doświadczenia.

ikona Google firma
ikona dostępu do konta firmy Jarek Michalak budowa i pozycjonowanie stron na pinterest

Kutno, ul. Tarnowskiego 40

jarek78michalak@gmail.com

ikona poczty
ikona telefonu
ikona dostępu do konta firmy Jarek Michalak budowa i pozycjonowanie stron na tik toku
ikona dostępu do konta firmy Jarek Michalak budowa i pozycjonowanie stron na instagramie
ikona dostępu do konta firmy Jarek Michalak budowa i pozycjonowanie stron na facebooku
ikona dostępu do konta firmy Jarek Michalak budowa i pozycjonowanie stron na youtubie
Oferta tworzenia stron internetowych dla właścicieli firm z miejscowości Lubraniec
24 kwietnia 2023

Tworzenie stron internetowych Lubraniec

Witaj! Jako specjalista od tworzenia stron internetowych w Lubrańcu, chciałbym przedstawić Ci moją ofertę. Jeśli potrzebujesz funkcjonalnej, estetycznej i skutecznej strony internetowej, która przyciągnie uwagę Twoich klientów, to dobrze trafiłeś!

 

Projektowanie stron internetowych w Lubrańcu

 

Jako specjalista od tworzenia stron internetowych w Lubrańcu, oferuję kompleksowe usługi, które pomogą Ci w stworzeniu idealnej strony internetowej dla Twojego biznesu. Współpracując ze mną, masz pewność, że Twoja strona będzie indywidualnie dopasowana do Twoich potrzeb oraz oczekiwań Twoich klientów. W ramach mojej oferty, zapewniam między innymi:

- projektowanie i tworzenie responsywnych stron internetowych, które będą wyświetlać się poprawnie na różnych urządzeniach, od komputerów, po tablety i telefony,

- intuicyjny układ strony, który ułatwi Twoim klientom przeglądanie oferty oraz dokonywanie zakupów,

- zoptymalizowane treści, które będą nie tylko interesujące, ale także łatwe do znalezienia przez potencjalnych klientów,

- wdrożenie systemu zarządzania treścią CMS, dzięki któremu będziesz mógł samodzielnie zarządzać zawartością swojej strony.

 

Optymalizacja SEO dla Twojej strony internetowej w Lubrańcu

 

Dla mnie nie ma nic ważniejszego niż sukces Twojego biznesu. Dlatego, oferuję również usługi optymalizacji w zakresie pozycjonowania stron internetowych SEO, które pomogą Ci w pozyskaniu klientów z wyszukiwarek internetowych. W ramach tych usług, zapewniam między innymi:

- optymalizację treści pod kątem wybranych przez Ciebie słów kluczowych,

- zoptymalizowanie struktury strony oraz kodu źródłowego,

- przeprowadzenie audytu SEO oraz analizę konkurencji,

 

Dla mnie nie ma nic ważniejszego niż sukces Twojego biznesu. Dlatego, oferuję również usługi optymalizacji SEO, które pomogą Ci w pozyskaniu klientów z wyszukiwarek internetowych. W ramach tych usług, zapewniam między innymi: optymalizację treści pod kątem wybranych przez Ciebie słów kluczowych, zoptymalizowanie struktury strony oraz kodu źródłowego, przeprowadzenie audytu SEO oraz analizę konkurencji, doradztwo w zakresie pozyskiwania linków.

 

Dlaczego warto skorzystać z moich usług?

 

Oprócz moich umiejętności oraz doświadczenia, oferuję Ci również wiele innych korzyści, które sprawią, że stworzenie Twojej strony internetowej w Lubrańcu będzie czystą przyjemnością. Oto niektóre z nich:

 

- Indywidualne podejście - dla mnie każdy projekt jest inny, dlatego zawsze stawiam na indywidualne podejście do klienta oraz jego potrzeb,

- Profesjonalizm - jako specjalista od tworzenia stron internetowych w Lubrańcu, stawiam na profesjonalizm i jakość moich usług,

- Skuteczność - dzięki moim umiejętnościom oraz narzędziom, gwarantuję, że Twoja strona internetowa przyciągnie uwagę Twoich klientów i przyczyni się do zwiększenia sprzedaży,

- Terminowość - zawsze stawiam na terminowość oraz rzetelność mojej pracy,

- Dostępność - jestem zawsze do Twojej dyspozycji, służę pomocą oraz doradztwem na każdym etapie realizacji projektu.

 

Jak się ze mną skontaktować?

 

Jeśli jesteś zainteresowany moimi usługami, to zapraszam Cię do kontaktu ze mną. Możesz skontaktować się ze mną drogą mailową lub telefoniczną, aby omówić szczegóły projektu oraz uzyskać bezpłatną wycenę. Jeśli potrzebujesz strony internetowej w Lubrańcu, to ja jestem odpowiednią osobą do tego zadania!

Imię
Nazwisko
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wielokrotny wybór
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu kontaktowania się ze mną.
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Masz pytania? Potrzebujesz wyceny? Chciałbyś nawiązać współpracę/ Możesz do nas zadzwonić lub skorzystać z poniższego formularza kontaktowego. Opiszemy najszybciej jak to będzie możliwe.

DODAJ OPNIĘ O MNIE NA

G O O G L E

Nazwa firmy: Jarosław Michalak

Adres: Tarnowskiego 40/3,
99-300 Kutno

NIP: 7752009183

REGON: 100167820

Nr. konta bankowego ING: 
86 1050 1461 1000 0092 2611 6227
Email: kontakt@jarek-michalak.pl

Tel. 601-669-605

FORMULARZ KONTAKTOWY:

POZOSTAŁE:

MENU STRONY:

DANE FIRMY: